Nieuwsarchief

Hoeven – S.V. Capelle

S.V. Capelle speelde zaterdag de eerste bekerwedstrijd uit tegen zondag derdeklasser Hoeven en verloor deze wedstrijd met 4-2. De eerste helft voetbalde S.V. Capelle matig en kwam het met 3-0 achter. Na de rust een beter S.V. Capelle. Via Serhan Eyupoglu en Sijmen Branderhorst kwam S.V. Capelle terug tot 3-2 en er waren zelfs enkele kansen op de gelijkmaker, maar deze werden niet benut. In de slotfase kwam Hoeven via een onterecht gegeven strafschop op 4-2.

Marcel Wagemakers maakte bijgaande foto’s: fotorapportage Hoeven – S.V. Capelle

A.s. zaterdag speelt S.V. Capelle de tweede bekerwedstrijd thuis tegen het eerste zaterdagelftal van Ido’s Football Club (IFC) uit Hendrik-Ido-ambacht. Aanvang: 14.30 uur

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker