Nieuwsarchief

S.V. Capelle – IFC

S.V. Capelle speelde zaterdag thuis de tweede bekerwedstrijd tegen IFC uit Hendrik-Ido-Ambacht. In de 36e minuut kwam IFC via een strafschop op 0-1. Kort voor rust maakte S.V. Capelle de gelijkmaker: een vrije trap van Serhan Eyupoglu werd gered door de IFC doelman, maar deze liet de bal los. Ate Zijlmans kon hiervan profiteren en maakte de 1-1. In de 82e minuut maakte Isak Dedic via een vrije trap de winnende 2-1.

Marcel Wagemakers maakte bijgaande foto’s: fotorapportage S.V. Capelle – IFC

Komende zaterdag speelt S.V. Capelle de laatste poulewedstrijd van de beker. Op het eigen Mandemakers Sportpark wordt dan gevoetbald tegen zaterdag derdeklasser Den Hoek Vooruit (DHV) uit Zevenbergschen Hoek. Aanvang: 14.30 uur.

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker