Nieuwsarchief

Antoin van Pelt hoofdtrainer 2018-2019

Antoin van Pelt (44 jaar) zal met ingang van het seizoen 2018-2019 de nieuwe hoofdtrainer zijn van S.V. Capelle. Er is een contract voor een jaar afgestemd met de intentie om een langdurige samenwerking aan te gaan. Antoin was hiervoor hoofdtrainer bij ONI, Sparta’30 en thans bij NEO’25 en keert nu na zijn periode als speler terug bij S.V. Capelle als trainer. Vanaf het seizoen 1995-1996 speelde Antoin maar liefst 275 officiële wedstrijden in S.V. Capelle 1 en was hij één van de dragende spelers van het team dat vele seizoenen succesvol meedraaide in de 2e klasse. S.V. Capelle wenst Antoin veel plezier en sportief succes toe bij onze vereniging.

bestuur S.V. Capelle

antoin van pelt

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker