Nieuwsarchief

competities amateurvoetbal afgelopen

Gezien de vandaag door het kabinet aangekondigde verlenging van de maatregelen om verspreiding van het coronavirus tegen te gaan, heeft de KNVB helaas moeten besluiten dat de amateurvoetbalcompetities dit seizoen niet meer worden hervat.

Er komen dit seizoen geen eindstanden en er zullen dus ook geen kampioenen, promovendi en degradanten zijn. Ook worden de bekercompetities niet uitgespeeld. Het volgende seizoen, 2020/’21, start iedereen weer in dezelfde klasse als bij de start van het huidige seizoen.

Mocht blijken dat er in mei / juni toch weer veilig gevoetbald kan worden, dan wordt mogelijk het Mandemakers Sportpark weer opengesteld voor trainingen e.d.. Dit hangt af van de ontwikkelingen de komende tijd c.q. adviezen van de overheid / KNVB. Hier volgt t.z.t. een update over.

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker