Nieuwsarchief

De Finale: LED Loterij SV Capelle

Beste SV Capellenaren,

Nog 1 week te gaan… We zitten in de finale van de verkoop van de loten voor onze LED loterij. We hebben momenteel 550 loten van de totaal 600 te verkopen verkocht: We hebben dus nog 50 loten te gaan! Nu al een prachtig aantal en we willen alle lotenkopers hartelijk bedanken voor de steun bij deze actie!

Zoals altijd zijn de laatste loodjes of lootjes het zwaarst. We hebben nog 1 week te gaan tot de trekking op vrijdag 11 december 2020… Heb je nog geen lot en wil je SV Capelle en deze actie ondersteunen, stuur dan een mailtje naar LED@svcapelle.nl of stuur een berichtje naar een van de leden van LED commissie. Er zijn mooie prijzen te winnen, zoals elektrische fietsen, Kamado outdoor BBQ, 65” HD Smart tv, Sonos Move, JBL Charge, grote en kleine tablets en vele mooie andere prijzen en tegoed & cadeaubonnen. Een lot kan eenvoudig via een tikkie worden betaald of koop je (zakelijk) 5 loten dan kan via een (sponsor)factuur worden betaald. Koop je 10 loten dan kun je betalen via (sponsor)factuur en krijg je 1 jaar lang gratis reclame op de schermen in onze kantine (termijn gaat uiteraard in als straks kantine weer is geopend).

We hopen komende week nog een mooie eindsprint te kunnen maken, zodat a.s. vrijdag 11 december alle lotnummers in de ‘tombola’ mee kunnen draaien. Nogmaals bedankt voor een ieders ondersteuning bij deze actie.

 

Namens de LED commissie van SV Capelle
Coert van Caem
Frank van Ierland
Arjan Pruijssers
Ad de Jong
Rob de Jong

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker