Nieuwsarchief

Indelingen seizoen 2019-2020

Het is de technische commissie jeugd weer gelukt om ondanks een aantal mutaties de teams in te delen voor het komende seizoen. De spelers die stoppen of elders gaan voetballen wensen wij veel succes voor de toekomst. Jullie zijn altijd weer welkom bij onze mooie club.

Voor de JO19-2 en de JO14-1 zoeken we nog een trainer
Interesse neem contact op met de tcj@svcapelle.nl


JO 7-1
Fay Kemmeren
Dean Kuijsten
Milou Roomer
Hein Verberne
Xavi van Ark
Fabe Versteeg
Lyano Machielsen

JO 7-2 ( gaat nog geen competitie spelen )
Djowenna Paulussen
Beer van Rijswijk
Liam Schellekes
Chase Pullens
Givano van Eersel
Matz Mandemakers
Milan de Hoogh
Jasmijn de Hoogh

JO 8-1
Sem van der Mast
Foose Pullens
Isa Veldhoen
Yaico van Selst
Luuk Kant
Sanne Verhoeven
Stef Timmermans
Max Snijders

JO 10-1
Maxime de Jong
Sven Verhoeven
Justin de Haan
Youri Nabbe
Naud Verhof
Pepijn de Boer
Dani Hoezen
Amber Razzouki

JO 11-1
Floor Dullaart
Luuk Voogd
Hidde de Been
Sam van Vugt
Lars Kant
Jelte Vos
Veerle Roomer
Mark Hopman
Camiel de Jong
Jurre van Beek

JO 12 -1
Dinand Hoezen
Jurre van de Broek
Mathijs de Keizer
Sven de Bie
Dirk Verberne
Oliver van Vugt
Stan Pruyssen
Risto Kemmeren
Naud Zwart
Timo Sterrenburg

JO 14 -1
Bram van de Broek
Timo Boezer
Jordy de Jong
Kevin Faro
Jorn van Peer
Bram de Rooij
Pepijn Braspenning
Joed Razzouki
Jesse van Delft
Mike van Os
Tom van de Broek
Koen Verschuuren

JO 16-1
Gijs van Tilburg
Jim Jeroense
Jelle de Bie
Tijn Hoefnagel
Sander van Pelt
Bjorn Bijkerk
Rick Pruijssers
Luuk Doolaard
Joel Sterrenburg
Filip Aleks Kocan
Gert Mayers
Tijn Adam
Koen van den Nieuwenhuizen
Bas van den Nieuwenhuizen

JO 19 selectie
Mark Smits
Jovanni Martinus
Fabian Boer
Joost van den Berg
Thomas Heurter
Rick Verduyn
Jarno Bogers
Marnix Rijken
Daan Knoops
Thom van Pas
Jurn Molegraaf
Martijn van den Nieuwenhuijzen
Rick Wiercx
Kevin de Rooij
Nigel Emmers
Jeffrey Verhagen
Mike Pooters
Julian van Pelt
Niels van Pelt
Thorsten Bastmeijer
Maikel van Baardwijk
Lars van den Broek
Jochem Nieuwenhuizen
Lars Blom
Tygo de Jong
Jan Muis
Jelte Pols
Nino Verduyn

MO 17-1
Jasmijn Chabot
Lara van Peer
Femke van Achterberg
Nikka Pruijssers
Gina de Vriend
Luna Sprangers
Lani Lagrouw
Zeppe Hommel
Pia van den Berg
Jaydan Schalken
Amy Verhagen
Meike van den Broek
Joa Lagrouw
Lynn van Pelt
Anouk de Jong
Merel Bregman

Voor vragen of opmerkingen kun je contact opnemen met de Technische commissie tcj@svcapelle.nl

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker