Nieuwsarchief

nieuwe beplanting kantine S.V. Capelle

Momenteel worden alleen de (trainings)velden van het S.V. Capelle Mandemakers Sportpark gebruikt. Ons clubgebouw is om de bekende redenen gesloten. Wel is er wekelijks onderhoud en waar mogelijk worden verbeteringen aangebracht.

Deze keer was er aandacht voor onze kantine en de bestuurskamer. Deze zijn recent voorzien van nieuwe kunstbeplanting en mooie nieuwe moderne potten. Voor de sponsoring zorgde Rick Mandemakers, die eigenaar is van het bedrijf Peter van Son interieurobjecten. Peter van Son interieurobjecten is al sinds 1979 toonaangevend op het gebied van kunstbeplanting en styling. Ze leveren hoogwaardige producten voor zowel bedrijven als particulieren. Zie voor meer informatie de website:

Peter van Son Interieurobjecten – kunstbeplanting en unieke decoraties

S.V. Capelle bedankt Rick Mandemakers / Peter van Son Interieurobjecten voor deze mooie bijdrage aan ons clubgebouw.

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker