Nieuwsarchief

Onderling jeugdtoernooi 2019

Op zaterdag 8 juni vind het onderling jeugdtoernooi plaats vanaf 10 uur. Daarna om 12.30uur start de Keepers Clinic.
Onze jeugdleden spelen onderling een toernooitje, waarbij de selectiespelers als coach van de diverse teams hun steentje zullen bijdragen.

Aanwezig 09.30 uur
Start 10.00 uur/ Einde 12.00 uur

Iedereen doet zijn eigen kleding aan.
Voor speelschema zie: www.tournify.nl/live/onderling

Indeling Teams: Kan zaterdag nog wijzigen
Staat je naam er niet bij mail dit dan even naar Marco de Bie: Wedstrijden-jeugd@svcapelle.nl


Team Darryl-Lee Maasland
Kleedkamer 1
Mast, Sem van der JO7-1
Kuijsten, Dean JO7-2
Yael, Vriendje
Boer, Pepijn de JO9-1
Bram, Vriendje

Team Justin vd Ark
Kleedkamer1
Pullens, Foose JO7-1
Snijders, Max JO7-2
Jim van Pelt, JO7-2
Roomer, Veerle JO9-1

Team Jurgen van Selst
Kleedkamer 2
Selst, Yaico van JO7-1
Roomer, Milou JO7-2
Jong, Maxime de JO7-2
Verhoeven, Sven JO9-1

Team Bart Vermeulen
Kleedkamer 2
Verhoeven, Sanne JO7-1
Nabbe, Yoeri JO7-2
Kemmeren, Fay JO7-2
Hoezen, Dani JO9-1
Verhof, Naud JO9-1

Team Davey van Balkom
Kleedkamer 3
Braspenning, Pepijn JO13
Peer, Jorn van JO13
Faro, Kevin JO13
Broek, Jurre van den JO11-1
Zwart, Noud JO11-2
Doveren, Matthijs van Vriendje
Delft, Tommie van Vriendje
de Jong, Camiel JO11-2

Team Stefan Zopfi
KLeedkamer 3
Lagrouw, Lani MO15
Os, Mike van JO13
Rooij, Bram de JO13
Peer, Finn van JO13
Pruijsen, Stan JO11-1
Bie, Sven de JO11-1
Pruijssers, Jens JO11-2
Vos, Jelte JO11-2

Team Symen Branderhorst
KLeedkamer 4
Been, Jelte de JO13
Broek, Bram van den JO13
Boezer, Timo JO13
Lagrouw, Nick JO11-1
Hoezen, Dinand JO11-1
Kemmeren, Risto JO11-1
Luuk van Brunschot Vriendje
Vugt, Sam van JO11-2

Team Geert vd Broek
Kleedkamer 4
Verschuren, Koen JO13
Broek, Tom van den JO13
Jong, Jordy de JO13
Keizer, Mathijs de JO11-1
Sterrenburg, Timo JO11-1
Vugt, Oliver van JO11-2
Been, Hidde de JO11-2
Beek, Jurre van JO11-2

Team Ralph Knops
Kleedkamer 5
Oorschot, Thijs van JO19
Verhagen, Jeffrey JO19
Vos, Glenn JO17
Wagenmakers, Chantal MO17
Broek, Meike van den MO17
Maijers, Gert JO15
Baardwijk, Maikel van JO17

Team Mark Klinkhamer
Kleedkamer 6
Pas, Thom van JO19
Rooij, Kevin de JO19
Pelt, Niels van JO17
Verduyn, Nino JO17
Zoë Koenen MO17
Lagrouw, Joa MO17
Bie, Jelle de JO15
Pelt, Sander van JO15

Team Antoine van Pelt
Kleedkamer 7
Molegraaf, Jurn JO19
Pooters, Mike JO17
Broek, Lars van den JO17
Berg, Pia van den MO17
Hommel, Zeppe MO17
Pelt, Lynn van MO17
Bijkerk, Bjorn JO15
Jeroense, Jim JO15

Team Johan Rosenbrand
Kleedkamer 8
Nieuwenhuijzen, Martijn van den JO19
Pelt, Julian van JO17
Muis, Jan JO17
Verhagen, Amy MO17
Jong, Anouk de MO17
Sterrenburg, Joël JO15
Pols, Jelte JO17

Johan Luijten heeft voor onze jeugdkeepers geregeld dat ze wat extra training krijgen. Om 12.30 uur start er een keepers Clinic welke wordt verzorgd door de Keepersschool van Max Hoeke www.keepstrong.nl

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker