Nieuwsarchief

onderlinge mix toernooi – pubquiz 2018

Zaterdag vond weer het traditionele onderlinge mix toernooi + pubquiz plaats bij S.V. Capelle. Johan Rosenbrand en Stefan Zopfi zorgden voor de organisatie van dit geslaagde evenement. Zowel bij het onderlinge toernooi als de pubquiz was sprake van een goede opkomst.

QuizEventz verzorgde de vragen van de voetbal pubquiz. Bij de pubquiz waren de volgende winnaars:

– 1e prijs: “S.V. Capelle 4” onder leiding van aanvoerder / voetbalkenner Corne Treffers. Deze prijs betrof een RKC Waalwijk vip arrangement voor deze teamleden, die mogelijk is gemaakt door Mandemakers Keukens;

– 2e prijs: “FC Tolgahan” won onder leiding van Isak Dedic deze prijs: een grote schotel voor ieder teamlid, die ook nog eens werd gesponsord door Tolgahan Kaatsheuvel;

– 3e prijs: deze werd onder leiding van Bart Vermeulen gewonnen door door “FC wordt niet gevoetbald”. Dit betrof een grote schaal met snacks, frites en drank en deze prijs werd mogelijk gemaakt door S.V. Capelle.

S.V. Capelle feliciteert de prijswinnaars en bedankt de deelnemers, sponsors en organisatie van dit gezellige evenement. Tot volgend jaar!

pubquiz S.V. Capelle 1e prijs

pubquiz S.V. Capelle 2e prijs

pubquiz S.V. Capelle 3e prijs

Meer foto’s van MW fotografie zijn te zien via de volgende link: fotorapportage mix toernooi + pubquiz

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker