Nieuwsarchief

Penaltybokaal JO9,10 en 11 seizoen ‘17-‘18

A.s. zaterdag begint de competitie weer voor alle voetballers in Zuid 1 en gaan de spelers van de JO9 en de JO11 weer strijden om de penaltybokaal. Na elke competitiewedstrijd worden er weer penalty’s genomen. Aan het einde van het seizoen kijken we wie dit het beste heeft gedaan en zullen deze belonen met een mooie medaille. Bij deze dan ook gelijk een oproep aan de begeleiders om dit ook bij te houden.

Afgelopen seizoen zijn er uiteraard ook penalty’s genomen door de jongens en meisjes. De winnaars ontvangen binnenkort hun prijs.

De winnaars van beide reeksen zijn:

Najaar:
1ste Floor Dullaart
2de Mats van Gestel & Jens Pruijssers
3de Noud Zwart

Voorjaar:
1ste Sam van Dijk
2de Dinand Hoezen
3de Stan Pruijsen

De gehele uitslag van de najaar en voorjaar reeksen:

uitslag penaltybokaal S.V. Capelle 2017-2018

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker