Nieuwsarchief

pleeggezinnen actie Sterk Huis

Pleegouders zijn van onschatbare waarde én heel hard nodig. Op dit moment zijn er in Nederland 23.000 pleegkinderen. Deze kinderen zijn tussen de 0 en 21 jaar oud. Soms kunnen ze tijdelijk niet thuis wonen, soms is dat voor langere tijd. Het aantal nieuwe pleegouders is afgelopen jaar toegenomen, dankzij alle gezamenlijke inspanningen. Toch is er helaas nog steeds een tekort aan pleegouders. Zo wachten in onze regio nu 25 kinderen op een passend pleeggezin. Daarom zijn nieuwe pleegouders hard nodig! Door samen met Sterk Huis, de gemeente en onze sportclub spandoeken op te hangen hopen we dat er meer pleegouders komen.

Wil je meer weten over Pleegzorg of hoe je pleegouder kunt worden, kijk dan op de website van Sterk Huis Pleegzorg of neem contact op via 013-5309400.

Hartelijke groet,
Marieke van Doremalen

Sterk Huis
Postadres | Postbus 10139, 5000 JC Tilburg
Adres kantoor | Rillaersebaan 75 te Goirle

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker