Nieuwsarchief

Rabobank Clubkas Campagne 2017

S.V. Capelle heeft vanuit de Rabobank Clubkas Campagne weer een mooi bedrag ontvangen: EUR 1630,64. Op de foto overhandigt Desiree van Pas namens Rabobank De Langstraat de cheque aan S.V. Capelle voorzitter Coert van Caem.

Stemmers en Rabobank De Langstraat bedankt!

Ben je klant van Rabobank De Langstraat, maar nog geen lid van deze Rabobank? Vraag dan nu gelijk via onderstaande link je lidmaatschap aan, zodat je volgend jaar ook kunt stemmen bij de Rabobank Clubkas Campagne. Het aanvragen van het lidmaatschap kost je nog geen minuut, is gratis en je krijgt leuke voordelen. Ook jeugdspelers kunnen lid worden van Rabobank De Langstraat. Een kleine moeite en het levert de club een mooi bedrag op!

aanvraag lidmaatschap Rabobank De Langstraat


rabobank clubkas campagne 2017-1

rabobank clubkas campagne 2017-2

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker