Nieuwsarchief

Rabobank Clubkas Campagne 2018

S.V. Capelle heeft vanuit de Rabobank Clubkas Campagne weer een mooi bedrag ontvangen: EUR 1469,38. Op de foto overhandigt Desiree van Pas namens Rabobank De Langstraat de cheque aan S.V. Capelle bestuurslid Marcel Wagemakers. Ook S.V. Capelle JO19 was bij de uitreiking aanwezig.

Stemmers en Rabobank De Langstraat bedankt!

Ben je klant van Rabobank De Langstraat, maar nog geen lid van deze Rabobank? Vraag dan nu gelijk via onderstaande link je lidmaatschap aan, zodat je volgend jaar ook kunt stemmen bij de Rabobank Clubkas Campagne. Het aanvragen van het lidmaatschap kost je nog geen minuut, is gratis en je krijgt leuke voordelen. Ook jeugdspelers kunnen lid worden van Rabobank De Langstraat. Een kleine moeite en het levert de club een mooi bedrag op!

aanvraag lidmaatschap Rabobank De Langstraat


Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker