Nieuwsarchief

Regioteam – RKC Waalwijk

Zaterdag vond de wedstrijd tussen het Regioteam Waalwijk en RKC Waalwijk plaats op het Mandemakers Sportpark van S.V. Capelle. De publieke belangstelling was goed en zoals verwacht verloor het Regioteam Waalwijk met ruime cijfers van RKC Waalwijk (0-18).

Mooie bijkomstigheid was dat er deze middag een bedrag ad EUR 2.000,– werd opgehaald voor Villa Pardoes. Op de foto RKC directeur Frank van Mosselveld, S.V. Capelle voorzitter Coert van Caem en Gert-Jan van Boxel namens Villa Pardoes.

Een prijs van de loterij is nog niet opgehaald. Dit betreft lotnummer 44 oranje. De prijs betreft een Pardoes pop + Efteling ticket. De winnaar kan via e-mail voorzitter@svcapelle.nl contact opnemen met Coert van Caem.

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker