Nieuwsarchief

update online FIFA20 toernooi

De eerste ronde zit er op en iedereen zit weer in de startblokken om te starten met ronde 2. In de eerste ronde was alles zoveel mogelijk op leeftijd verdeeld, nu is het kaf van het koren gescheiden en barst de strijd los voor een prijs in de winnaarsronde (nr 1 t/m 25) en de ronde van de verliezers (nr 26 t/m 45). Leuker voor iedereen! Nu speelt een speler uit de pupillen tegen de aanvoerder van het eerste. Verbinden zou Ali B zeggen!

Probeer voor zondag 19 April 24.00 uur de wedstrijden afgewerkt te hebben. De prijzen voor beide rondes worden voor aanvang van ronde 3 bekendgemaakt. Er is nu voor elke poule een groepsapp aangemaakt dus de communicatie zal beter moeten verlopen.

Voor de eindstanden van ronde 1 en nieuwe indelingen zie de volgende link:

eindstanden ronde 1 – nieuwe indelingen ONLINE FIFA20 TOERNOOI

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker