Nieuwsarchief

verslag Dongen – S.V. Capelle

S.V. Capelle ging zaterdag op bezoek bij het zaterdagteam van Dongen. De openingsfase was duidelijk voor Dongen dat diverse mogelijkheden kreeg, maar Capelle keeper Jasper Verduijn stond een treffer in de weg. In de 12e minuut volgde dan toch de voorsprong voor de gastheren: via een van richting veranderd schot van Maarten Waltman werd het 1-0. Hierna hetzelfde spelbeeld, maar Dongen verzuimde de voorsprong uit te breiden: de 1-0 bleef staan tot de rust.

Halverwege de tweede helft kreeg S.V. Capelle nog een aardige kans, maar Ferry Caron zag zijn kopbal naast gaan. Kort hierna schoot Rémon Koenen Dongen naar de 2-0. In de slotfase viel een voorzet van de ingevallen Daryll-Lee Maasland in het Dongen doel en werd het nog 2-1. Het was echter te laat voor Capelle om nog de gelijkmaker af te dwingen. Zaterdag speelt S.V. Capelle thuis tegen Vuren.


za 5-11-2022: Dongen – S.V. Capelle 2-1 (1-0)
12) 1-0 Maarten Waltman
67) 2-0 Rémon Koenen
90) 2-1 Daryll-Lee Maasland

foto’s: Alwin Vos


Hoofdsponsor S.V. Capelle:

Vos Capelle

Stersponsoren A-selectie S.V. Capelle:

Kofa Systeemplafonds & Wanden Stam Transport

S.V. Capelle 1 Van Ierland Assurantiën

S.V. Capelle “pupil van de week” mede mogelijk gemaakt door:

Hoveniersbedrijf Dennis Snijders

Wedstrijdballen schenkers S.V. Capelle:

Lucky Corner Autobedrijf Van de Werken

Intersport Kapsalon Your Style

Kofa Systeemplafonds & Wanden Kofa Systeemplafonds & Wanden

Maton Groep Spuijbroek Transport

Trimsalon Soap&Bubbles Van Ierland Assurantiën

Pieter en Margriet Vos Capelle

Wijnand Timmermans Zwart Transport

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker