Nieuwsarchief

verslag GVV’63 – S.V. Capelle

S.V. Capelle ging zaterdag in Gameren op bezoek bij koploper GVV’63. In de eerste helft kon S.V. Capelle nog aardig weerstand bieden en kreeg het zelf ook twee goede kansen. Het bleef echter 0-0 tot de rust.

Na de hervatting had GVV’63 duidelijk het betere van het spel. Via twee maal Mathijs Libbers werd het 2-0 en even later besliste Michel Kooijman de wedstrijd met de 3-0. S.V. Capelle kreeg hierna nog een strafschop, maar deze werd gemist. In de slotfase bepaalde Sjoerd Kolkman de eindstand op 4-0. Dinsdagavond speelt S.V. Capelle in Zuilichem de inhaalwedstrijd tegen BZC’14 en zaterdag wordt er op het eigen Mandemakers Sportpark tegen ONI gevoetbald.


za 12-3-2022: GVV’63 – S.V. Capelle 4-0 (0-0)
47) 1-0 Mathijs Libbers
52) 2-0 Mathijs Libbers
66) 3-0 Michel Kooijman
84) 4-0 Sjoerd Kolkman

foto’s: Marcel Wagemakers


Hoofdsponsor S.V. Capelle:

Vos Capelle

Stersponsoren A-selectie S.V. Capelle:

Kofa Systeemplafonds & Wanden Stam Transport

S.V. Capelle 1 Van Ierland Assurantiën

S.V. Capelle “pupil van de week” mede mogelijk gemaakt door:

Hoveniersbedrijf Dennis Snijders

Wedstrijdballen schenkers S.V. Capelle:

Lucky Corner Autobedrijf Van de Werken

Intersport Kapsalon Your Style

Kofa Systeemplafonds & Wanden Kofa Systeemplafonds & Wanden

Maton Groep Spuijbroek Transport

Trimsalon Soap&Bubbles Van Ierland Assurantiën

Pieter en Margriet Vos Capelle

Wijnand Timmermans Zwart Transport

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker