Nieuwsarchief

verslag MVV’58 – S.V. Capelle

S.V. Capelle ging zaterdag in Meteren op bezoek bij MVV’58. Voor het al gedegradeerde S.V. Capelle stonden er geen belangen meer op het spel en MVV’58 wist ook dat het nagenoeg zeker de nacompetitie voor lijfsbehoud in moet. MVV’58 had gedurende de eerste helft een licht veldoverwicht en kreeg de betere kansen. Het had pech met een kopbal, die via de bovenkant van de lat over het Capelle doel heen ging. Aan de andere kant van het veld kwam S.V. Capelle er zo nu en dan ook uit, maar was het slordig in de afwerking. Het bleef 0-0 tot de rust.

Kort na de hervatting kwam MVV’58 op voorsprong. S.V. Capelle was niet attent en MVV’58 kon vrij makkelijk door de Capelle defensie heen lopen, waarna Maurice Kaasjager de 1-0 kon binnenwerken. In het vervolg verzuimde MVV’58 de wedstrijd definitief te beslissen. S.V. Capelle drong zo nu en dan nog aan, maar wist de gelijkmaker niet te maken en dus bleef het bij 1-0. Komende zaterdag speelt S.V. Capelle de laatste thuiswedstrijd van het seizoen tegen Sleeuwijk.


za 13-5-2023: MVV’58 – S.V. Capelle 1-0 (0-0)
46) 1-0 Maurice Kaasjager

foto’s: S.V. Capelle


Hoofdsponsor S.V. Capelle:

Vos Capelle

Stersponsoren A-selectie S.V. Capelle:

Kofa Systeemplafonds & Wanden Stam Transport

S.V. Capelle 1 Van Ierland Assurantiën

S.V. Capelle “pupil van de week” mede mogelijk gemaakt door:

Hoveniersbedrijf Dennis Snijders

Wedstrijdballen schenkers S.V. Capelle:

Lucky Corner Autobedrijf Van de Werken

Intersport Kapsalon Your Style

Kofa Systeemplafonds & Wanden Kofa Systeemplafonds & Wanden

Maton Groep Spuijbroek Transport

Trimsalon Soap&Bubbles Van Ierland Assurantiën

Pieter en Margriet Vos Capelle

Wijnand Timmermans Zwart Transport

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker