Nieuwsarchief

verslag S.V. BLC – S.V. Capelle

S.V. Capelle moest zaterdag naar Den Bosch voor de wedstrijd tegen BLC. De openingsfase was duidelijk voor BLC en in de 2e minuut volgde dan ook de voorsprong voor de gastheren. Een inzet vanuit een aanval over links werd in eerste instantie nog gered door Capelle keeper Jasper Verduijn, maar uit de afvallende bal kon Max Opsteeg de 1-0 aantekenen. Gaandeweg herpakte S.V. Capelle zich en kreeg het kansen via Tygo de Jong en Maikel van Baardwijk, maar deze wisten het net niet te vinden. BLC kreeg ook nog een grote kans, maar deze inzet ging over.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Na de rust was Capelle nog enkele keren dichtbij de gelijkmaker, maar was het niet zorgvuldig in de afwerking. Halverwege de 2e helft was BLC dit wel via Max Opsteeg en dus 2-0. In de slotfase werd de einstand via Luc Pelleboer bepaald op 3-0. A.s. zaterdag speelt S.V. Capelle de laatste competitiewedstrijd voor de winterstop thuis tegen MVV’58 (14.30 uur).


za 3-12-2022: S.V. BLC – S.V. Capelle 3-0 (1-0)
02) 1-0 Max Opsteeg
67) 2-0 Max Opsteeg
90) 3-0 Luc Pelleboer

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

foto’s: Alwin Vos


Hoofdsponsor S.V. Capelle:

Vos Capelle

Stersponsoren A-selectie S.V. Capelle:

Kofa Systeemplafonds & Wanden Stam Transport

S.V. Capelle 1 Van Ierland Assurantiën

S.V. Capelle “pupil van de week” mede mogelijk gemaakt door:

Hoveniersbedrijf Dennis Snijders

Wedstrijdballen schenkers S.V. Capelle:

Lucky Corner Autobedrijf Van de Werken

Intersport Kapsalon Your Style

Kofa Systeemplafonds & Wanden Kofa Systeemplafonds & Wanden

Maton Groep Spuijbroek Transport

Trimsalon Soap&Bubbles Van Ierland Assurantiën

Pieter en Margriet Vos Capelle

Wijnand Timmermans Zwart Transport

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker