Nieuwsarchief

VR 20-5: VRIJWILLIGERS- EN SPONSORAVOND

Ben je vrijwilliger of sponsor van S.V. Capelle? A.s. vrijdag 20 mei, op de “vrijwilligers- en sponsoravond”, zijn alle vrijwilligers en sponsors van harte welkom met zijn of haar partner. Ook zullen er weer diverse jubilarissen worden gehuldigd. Aanvang: 20.00 uur in de kantine van S.V. Capelle. De uitnodigingen voor deze avond zijn enige tijd terug verstuurd per email.

Ben je aanwezig en heb je nog niet aangemeld, dan graag z.s.m. nog even aanmelden per email via ledenadministratie@svcapelle.nl

Mocht je vrijwilliger / sponsor zijn en onverhoopt geen uitnodiging hebben gehad, dan ben je vanzelfsprekend ook van harte welkom. Graag dan ook even aanmelden via ledenadministratie@svcapelle.nl

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker