Nieuwsarchief

Vrijdag 21 februari Carnaval bij s.v. Capelle

Op vrijdagavond 21 februari om 20.00 uur opent de kantine van s.v. Capelle haar deuren voor de jaarlijkse opening van het carnavalsweekend! Dit jaar geen Playbackshow, maar een spetterende Boem Boem Bingo!

Wat houdt deze Boem Boem Bingo precies in? Een Bingo voor jong en oud, waarbij de nummers op de balletjes vervangen worden door populaire muzieknummertjes. Hoor je een nummer en ken je hem en staat hij op je kaart dan kun je hem afstrepen. Volle kaart is, Bingooo!!!!! Meezingen, hossen en dansen is toegestaan. De bingo start rond 21.30 uur en de deelname is gratis; Er zijn leuke en mooie prijzen te winnen & iedereen is van harte welkom!

Trek je carnavalsoutfit maar vast uit de kast en neem je vrienden, familie, buren en kennissen gezellig mee naar s.v. Capelle en we maken er met zun allen een gezellig carnavalsfestijn van, alaaaaf!

Vriendenclub s.v. Capelle

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker