Nieuwsarchief

Waalwijk Cup 2021

Van donderdag 26 augustus tot en met zaterdag 28 augustus zal de traditionele Waalwijk Cup weer plaatsvinden. I.v.m. corona is er gekozen voor een opzet, waarbij de wedstrijden gespeeld worden op 3 locaties in Waalwijk. Hierdoor wordt de drukte gespreid over de sportcomplexen van Baardwijk, RWB en WSC. Bezoekers worden verzocht de aanwijzingen / maatregelen van de organisatie op te volgen. Hopelijk wordt het weer een mooie editie van dit toernooi.

S.V. Capelle is ingedeeld in poule A en voetbalt vrijdagavond bij Baardwijk. Afhankelijk van de resultaten wordt hierna op zaterdag gevoetbald op het complex van WSC of RWB. De S.V. Capelle dames doen i.v.m. onvoldoende (vakantie)bezetting deze editie niet mee.

Zie bijgaande link het voor het: speelschema Waalwijk Cup 2021

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker