Nieuwsarchief

Waalwijk Cup mannen 2022

Vrijdag 26-8 en zaterdag 27-8 voetbalden de mannen teams van de voetbalverenigingen Baardwijk, S.V. Capelle, NEO’25, RWB, SSC’55, Waspik en WSC op het Mandemakers Sportpark van S.V. Capelle om de Waalwijk Cup 2022. Na de poulefase bleek dat WSC en RWB om de eerste plaats mochten gaan strijden. De finale werd gewonnen door WSC met 4-0. De wedstrijd om de 3e plaats tussen S.V. Capelle en Waspik werd in de slotfase met 2-1 gewonnen door Waspik. Dit betekende de volgende eindstand voor de Waalwijk Cup mannen 2022:

– 1) WSC
– 2) RWB
– 3) Waspik
– 4) S.V. Capelle
– 5) Baardwijk
– 6) NEO’25
– 7) SSC’55

De sportiviteitsprijs werd gewonnen door RWB.

Wethouder Ronald Bakker reikte namens de gemeente Waalwijk de prijzen uit. S.V. Capelle kijkt terug op een geslaagde Waalwijk Cup en bedankt alle deelnemende verenigingen, scheidsrechtersvereniging COVS De Langstaat, de sponsors, vrijwilligers, horecateam, Feest DJ Bart en alle toeschouwers voor hun positieve bijdrage aan dit toernooi. Alwin Vos en Alexander de Peffer maakten zaterdag bijgaande foto’s van het mannen toernooi:

zaterdag foto’s Waalwijk Cup mannen 2022 – Alwin Vos

zaterdag foto’s Waalwijk Cup mannen 2022 – Alexander de Peffer

Zie voor alle uitslagen: uitslagen Waalwijk Cup mannen 2022

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker