Nieuwsarchief

Waalwijk Cup vrouwen 2022

Donderdag 25-8 en zaterdag 27-8 voetbalden de vrouwen teams van de voetbalverenigingen Baardwijk, S.V. Capelle, SVO De Gaard (combi NEO’25 en RWB), SSC’55 en Waspik op het Mandemakers Sportpark van S.V. Capelle om de Waalwijk Cup 2022. Na de poulewedstrijden gingen Baardwijk zondag en SVO De Gaard de finale voetballen om de eerste plaats. Deze werd gewonnen door Baardwijk zondag met 3-0. De finale om de 3e plaats werd gewonnen door SSC’55, die Baardwijk zaterdag met 2-0 versloegen. Dit gaf de volgende eindstand voor de Waalwijk Cup vrouwen 2022:

– 1) Baardwijk zondag
– 2) SVO De Gaard
– 3) SSC’55
– 4) Baardwijk zaterdag
– 5) Waspik
– 6) S.V. Capelle

De sportiviteitsprijs werd gewonnen door Waspik

Wethouder Ronald Bakker reikte namens de gemeente Waalwijk de prijzen uit. S.V. Capelle kijkt terug op een geslaagde Waalwijk Cup en bedankt alle deelnemende verenigingen, scheidsrechtersvereniging COVS De Langstaat, de sponsors, vrijwilligers, horecateam, Feest DJ Bart en alle toeschouwers voor hun positieve bijdrage aan dit toernooi. Alwin Vos maakte zaterdag bijgaande foto’s van het vrouwen toernooi:

zaterdag foto’s Waalwijk Cup vrouwen 2022

Zie voor alle uitslagen: uitslagen Waalwijk Cup vrouwen 2022

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker