Nieuwsarchief

verslag NOAD’32 – S.V. Capelle

S.V. Capelle ging zaterdag in Wijk en Aalburg op bezoek bij NOAD’32. In de openingsfase waren de betere kansen voor S.V. Capelle, maar halverwege de eerste helft kreeg NOAD’32 ook wat mogelijkheden. Beide teams leken met 0-0 de rust in te gaan, maar op slag van rust toch een doelpunt. Een voorzet van Quinten van Caem werd door een NOAD’32 speler in het eigen doel gewerkt en dus 0-1 voor S.V. Capelle.

Na de hervatting nam S.V. Capelle het meeste initiatief. In de 56e minuut breidde S.V. Capelle dan ook de voorsprong uit. Een voorzet van Tygo de Jong belandde bij Ferry Caron. Zijn inzet werd nog gepakt door de NOAD’32 doelman, maar uit afvallende bal werkte Quinten van Caem de 0-2 binnen. De betere kansen bleven hierna voor S.V. Capelle. In de 73e minuut werd Ferry Caron door Lars van Caem in stelling gebracht en de eerste zorgde voor de 0-3. Kort voor tijd een actie van Tresor Mbiavanga, die aflegde op Vincente Ndongala en deze bepaalde de eindstand op 0-4. Komende zaterdag speelt S.V. Capelle op het eigen Mandemakers Sportpark de derby tegen NEO’25.


za 16-10-2021: NOAD’32 – S.V. Capelle 0-4 (0-1)
43) 0-1 eigen doelpunt
56) 0-2 Quinten van Caem
73) 0-3 Ferry Caron
85) 0-4 Vincente Ndongala

foto’s: Marcel Wagemakers


Hoofdsponsor S.V. Capelle:

Vos Capelle

Stersponsoren A-selectie S.V. Capelle:

Kofa Systeemplafonds & Wanden Stam Transport

S.V. Capelle 1 Van Ierland Assurantiën

S.V. Capelle “pupil van de week” mede mogelijk gemaakt door:

Hoveniersbedrijf Dennis Snijders

Wedstrijdballen schenkers S.V. Capelle:

Ad Groenenberg Autobedrijf Van de Werken

Intersport Kapsalon Your Style

Kofa Systeemplafonds & Wanden Kofa Systeemplafonds & Wanden

Maton Groep Spuijbroek Transport

Van Caem Transporten Van Ierland Assurantiën

Voetverzorging Margriet Vos Capelle

Wijnand Timmermans Zwart Transport

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker