Nieuwsarchief

verslag S.V. BLC – S.V. Capelle

S.V. Capelle ging zaterdag naar Den Bosch voor de uitwedstrijd tegen het hooggeplaatste BLC. In de openingsfase gebeurde er weinig voor beide doelen. Halverwege de eerste helft veranderde dit. S.V. Capelle brak door via een mooie actie van Ate Zijlmans. Hieruit belandde de bal bij Sijmen Branderhorst, die aflegde op Tygo de Jong, waarna de laatste van dichtbij de 0-1 kon binnen tikken. Lang kon S.V. Capelle hiervan niet genieten, want gelijk na de aftrap volgde een aanval over links van BLC. Deze werd afgerond door Jelmer ter Avest en dus 1-1. Hierna kregen zowel BLC als S.V. Capelle wat kansen, maar de 1-1 bleef staan tot de rust.Na de hervatting speelde BLC dominanter en drong het S.V. Capelle meer terug. Het kreeg enkele kansen, maar door attent verdedigen en goed keeperswerk van Remon van Rijswijk bleef de 1-1 staan. Op de valreep had S.V. Capelle nog de winst kunnen pakken, maar uit een vrije trap kopte Sijmen Branderhorst kort voor tijd net naast. A.s. zaterdag speelt S.V. Capelle de laatste competitiewedstrijd voor de winterstop thuis tegen Zwaluwe.


za 7-12-2019: S.V. BLC – S.V. Capelle 1-1 (1-1)
22) 0-1 Tygo de Jong
23) 1-1 Jelmer ter Avestfoto’s: Coert van Caem


Hoofdsponsor S.V. Capelle:

Vos Capelle

Stersponsoren A-selectie S.V. Capelle:

Kofa Systeemplafonds & Wanden Stam Transport

S.V. Capelle 1 Van Ierland Assurantiën

S.V. Capelle “pupil van de week” mede mogelijk gemaakt door:

Hoveniersbedrijf Dennis Snijders

Wedstrijdballen schenkers S.V. Capelle seizoen 2019-2020:

Ad Groenenberg Autobedrijf Van de Werken

Intersport Kapsalon Your Style

Kofa Systeemplafonds & Wanden Kofa Systeemplafonds & Wanden

Maton Groep Spuijbroek Transport

Van Caem Transporten Van Ierland Assurantiën

Voetverzorging Margriet Vos Capelle

Wijnand Timmermans Zwart Transport

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker