Nieuwsarchief

verslag S.V. Capelle – ONI

S.V. Capelle voetbalde zaterdag op het eigen Mandemakers Sportpark tegen ONI. Beide partijen voetbalden matig met veel balverlies. Er waren wat mogelijkheden voor beide doelen, waarbij ONI scherper was: via Jan Paul van Wijnen kwam ONI in de 19e minuut op 0-1.

Kort na de rust kreeg S.V. Capelle een goede kans, maar deze werd niet verzilverd. S.V. Capelle wist hierna de gelijkmaker niet meer af te dwingen en in de slotfase besliste ONI de wedstrijd definitief: Sander Blom zorgde voor de 0-2 eindstand. A.s. zaterdag voetbalt S.V. Capelle uit bij NEO’25.


za 19-3-2022: S.V. Capelle – ONI 0-2 (0-1)
19) 0-1 Jan Paul van Wijnen
88) 0-2 Sander Blom

foto’s: Marcel Wagemakers


Hoofdsponsor S.V. Capelle:

Vos Capelle

Stersponsoren A-selectie S.V. Capelle:

Kofa Systeemplafonds & Wanden Stam Transport

S.V. Capelle 1 Van Ierland Assurantiën

S.V. Capelle “pupil van de week” mede mogelijk gemaakt door:

Hoveniersbedrijf Dennis Snijders

Wedstrijdballen schenkers S.V. Capelle:

Lucky Corner Autobedrijf Van de Werken

Intersport Kapsalon Your Style

Kofa Systeemplafonds & Wanden Kofa Systeemplafonds & Wanden

Maton Groep Spuijbroek Transport

Trimsalon Soap&Bubbles Van Ierland Assurantiën

Pieter en Margriet Vos Capelle

Wijnand Timmermans Zwart Transport

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker