Nieuwsarchief

verslag S.V. Capelle – Sparta’30

S.V. Capelle voetbalde zaterdag thuis tegen het Andelse Sparta’30. Kort na de aftrap een schietkans voor Sparta’30, waarbij de inzet gepakt werd door Capelle doelman Remon van Rijswijk. Capelle kreeg even later twee kansen via Ate Zijlmans en Tygo de Jong, maar deze wisten het net niet te vinden. Kort voor rust nog een kopkans voor Sparta’30, die naast ging.

Na de rust hetzelfde spelbeeld met weinig grote mogelijkheden voor beide partijen. Capelle had pech met een inzet van Geert van den Broek, die van de lijn van het Sparta’30 doel werd gehaald. Aan de andere kant van het veld had Sparta’30 halverwege de tweede helft geen geluk met een schot op de paal. Het bleef bij 0-0. Komende zaterdag mag S.V. Capelle in Den Bosch op bezoek bij BLC.


za 30-11-2019: S.V. Capelle – Sparta’30 0-0


foto’s: Marcel WagemakersHoofdsponsor S.V. Capelle:

Vos CapelleStersponsoren A-selectie S.V. Capelle:

Kofa Systeemplafonds & Wanden Stam Transport

S.V. Capelle 1 Van Ierland AssurantiënS.V. Capelle “pupil van de week” mede mogelijk gemaakt door:

Hoveniersbedrijf Dennis SnijdersWedstrijdballen schenkers S.V. Capelle seizoen 2019-2020:

Ad Groenenberg Autobedrijf Van de Werken

Intersport Kapsalon Your Style

Kofa Systeemplafonds & Wanden Kofa Systeemplafonds & Wanden

Maton Groep Spuijbroek Transport

Van Caem Transporten Van Ierland Assurantiën

Voetverzorging Margriet Vos Capelle

Wijnand Timmermans Zwart Transport

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker