Nieuwsarchief

verslag Vuren – S.V. Capelle

S.V. Capelle ging zaterdag naar de nummer laatst van 3E Vuren. Drie punten waren nodig om nog een beperkte kans te houden op lijfsbehoud, maar S.V. Capelle zakte volledig door het ijs. Afgezien van de openingsfase met een kopkans voor Quinten van Caem wist S.V. Capelle zelf niets te creëren. In de eerste helft stond het al 3-0 voor de gastheren.

In de tweede helft hetzelfde beeld: Vuren liep uit naar een eenvoudige 6-0 overwinning, die nog hoger had kunnen uitpakken. S.V. Capelle is nog niet officieel gedegradeerd, maar de kans om in de 3e klasse te blijven is nu zo goed als nihil. Zaterdag speelt S.V. Capelle thuis tegen ONI.


za 8-4-2023: Vuren – S.V. Capelle 6-0 (3-0)
24) 1-0
42) 2-0
45) 3-0
56) 4-0
71) 5-0
82) 6-0

foto’s: Alwin Vos


Hoofdsponsor S.V. Capelle:

Vos Capelle

Stersponsoren A-selectie S.V. Capelle:

Kofa Systeemplafonds & Wanden Stam Transport

S.V. Capelle 1 Van Ierland Assurantiën

S.V. Capelle “pupil van de week” mede mogelijk gemaakt door:

Hoveniersbedrijf Dennis Snijders

Wedstrijdballen schenkers S.V. Capelle:

Lucky Corner Autobedrijf Van de Werken

Intersport Kapsalon Your Style

Kofa Systeemplafonds & Wanden Kofa Systeemplafonds & Wanden

Maton Groep Spuijbroek Transport

Trimsalon Soap&Bubbles Van Ierland Assurantiën

Pieter en Margriet Vos Capelle

Wijnand Timmermans Zwart Transport

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker