Nieuwsarchief

verslag Zuilichem – S.V. Capelle

S.V. Capelle ging zaterdag op bezoek bij koploper Zuilichem. In het eerste kwartier was het aftasten voor beide partijen op het moeilijk bespeelbare veld en werden er weinig kansen gecreëerd. Zuilichem probeerde het met een afstandsschot, maar dit werd gepakt door Capelle keeper Erik Kuijsten. Na 20 minuten de eerste grote kans voor S.V. Capelle en deze leidde meteen tot een treffer. Een vrije trap van Stefan Zopfi werd bij de 2e paal door Jurgen van Selst ingekopt en dus 0-1. Tien minuten later werd het nog mooier voor Capelle toen een voorzet van Jory Broeders bij Jurgen van Selst belandde. Deze zette de 0-2 op het scorebord. Hierna kreeg Capelle nog diverse goede kansen om de voorsprong uit te breiden. Een schot van Johan Rosenbrand ging over en even later kon Jurgen van Selst alleen op de Zuilichem doelman af. Deze redde echter goed. Op slag van rust nog een schot van Van Selst, maar deze werd gepakt door de Zuilichem doelman.

Zuilichem - S.V. Capelle

Zuilichem - S.V. Capelle

Zuilichem - S.V. Capelle

Vrij kort na de rust nog een grote kans voor Zuilichem, waarbij van dichtbij over het Capelle doel werd geschoten. Hierna kwam de Capelle defensie echter niet meer in de problemen. S.V. Capelle kreeg nog enkele goede kansen via Arnold van Pelt en Onno Damen, maar de stand bleef 0-2. Gezien het wedstrijdbeeld een terechte overwinning voor S.V. Capelle. Komende zaterdag ontvangt S.V. Capelle op het eigen Mandemakers Sportpark ASH uit Hellouw.


za 13-2-2016: Zuilichem – S.V. Capelle 0-2 (0-2)
20) 0-1 Jurgen van Selst
31) 0-2 Jurgen van Selst

Zuilichem - S.V. Capelle

Zuilichem - S.V. Capelle


foto’s: Coert van CaemHoofdsponsor S.V. Capelle:

Vos CapelleStersponsoren A-selectie S.V. Capelle:

Kofa Systeemplafonds & Wanden Stam Transport

S.V. Capelle 1 Van Ierland AssurantiënS.V. Capelle “pupil van de week” mede mogelijk gemaakt door:

Hoveniersbedrijf Dennis SnijdersWedstrijdballen schenkers S.V. Capelle seizoen 2015-2016:

Ad Groenenberg Autobedrijf Van de Werken

Intersport Kapsalon Your Style

Kofa Systeemplafonds & Wanden Kofa Systeemplafonds & Wanden

Maton Groep Spuijbroek Transport

Van Caem Transporten Van Ierland Assurantiën

Voetverzorging Margriet Vos Capelle

Wijnand Timmermans Zwart Transport

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker