Nieuwsarchief

historische betonpaaltjes verwijderd

Afgelopen week is de onderhoudsploeg druk bezig geweest om de betonpaaltjes rondom veld A te verwijderen. Deze paaltjes, die vroeger ook om het hoofdveld stonden, dateren uit de 50-er jaren. Destijds kregen HNC en Wit Zwart (voorlopers van S.V. Capelle) de beschikking over een tweetal nieuwe sportvelden op de huidige locatie.

De komende tijd zal veld A in zijn geheel worden voorzien van metalen buisafrastering zoals ook bij het hoofdveld aanwezig is. Een voordeel van buisafrastering is dat het duurzamer is en ook niet om de paar jaar hoeft te worden geschilderd zoals onlangs gedaan is op veld C.

S.V. Capelle bedankt de betrokken vrijwilligers voor hun inzet. Aanvullend worden ook Hoveniersbedrijf Dennis Snijders bedankt voor het beschikbaar stellen van een shovel en de Maton Groep voor de geleverde container t.b.v. de verwijderde palen.

MW fotografie maakte bijgaande: fotorapportage verwijdering betonpaaltjes

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker