Nieuwsarchief

verslag GVV’63 – S.V. Capelle

S.V. Capelle ging zaterdag in Gameren op bezoek bij GVV’63. De openingsfase was duidelijk voor S.V. Capelle dat via Daryll-Lee Maasland, Justin van Ark en Quinten van Caem aardige mogelijkheden kreeg. Halverwege de eerste helft volgde dan ook de verdiende voorsprong. Via Onur Ulusan werd Daryll-Lee Maasland in stelling gebracht en deze schoot de 0-1 binnen. GVV’63 kreeg in het vervolg van de eerste helft twee goede kopkansen, maar deze waren niet doeltreffend.

Na de rust drong GVV’63 meer aan. S.V. Capelle verdedigde in de 51e minuut niet attent bij een corner, waardoor Thomas van der Ley eenvoudig de 1-1 kon binnenkoppen. Even later raakte een kopbal van GVV’63 de lat van het Capelle doel en volgde van dichtbij ook nog een goede schietkans. S.V. Capelle kreeg hierna nog kansen via Jimmy Moonen en Daryll-Lee Maasland, maar de 1-1 bleef staan. Komende zaterdag speelt S.V. Capelle nogmaals een uitwedstrijd. Deze keer gaat het in Raamsdonksveer bij RFC op bezoek.


za 4-5-2019: GVV’63 – S.V. Capelle 1-1 (0-1)
26) 0-1 Daryll-Lee Maasland
51) 1-1 Thomas van der Ley


foto’s: Marcel WagemakersHoofdsponsor S.V. Capelle:

Vos CapelleStersponsoren A-selectie S.V. Capelle:

Kofa Systeemplafonds & Wanden Stam Transport

S.V. Capelle 1 Van Ierland AssurantiënS.V. Capelle “pupil van de week” mede mogelijk gemaakt door:

Hoveniersbedrijf Dennis SnijdersWedstrijdballen schenkers S.V. Capelle seizoen 2018-2019:

Ad Groenenberg Autobedrijf Van de Werken

Intersport Kapsalon Your Style

Kofa Systeemplafonds & Wanden Kofa Systeemplafonds & Wanden

Maton Groep Spuijbroek Transport

Van Caem Transporten Van Ierland Assurantiën

Voetverzorging Margriet Vos Capelle

Wijnand Timmermans Zwart Transport

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker