Nieuwsarchief

verslag S.V. Capelle – Sleeuwijk

S.V. Capelle voetbalde zaterdag op het Mandemakers Sportpark tegen koploper Sleeuwijk. In de openingsfase weinig mogelijkheden voor beide doelen. Na een minuut of 20 een schietkans voor S.V. Capelle via Onur Ulusan. Dit schot werd gepakt door Sleeuwijk keeper Martijn Verhoeven. Kort hierna een gevaarlijk moment voor het Capelle doel, waarbij het Sleeuwijk schot over ging. S.V. Capelle kreeg hierna de betere kansen, maar telkens stond de Sleeuwijk doelman in de weg. Dit veranderde op slag van rust toen Daryll-Lee Maasland uit een afvallende bal met een mooi schot de 1-0 binnenschoot.

Na de rust kregen zowel Onur Ulusan als Daryll-Lee Maasland mogelijkheden, maar deze werden niet benut. Sleeuwijk kon hier weinig tegenover zetten, maar dit veranderde in de 58e minuut. S.V. Capelle verdedigde slordig en Sleeuwijk profiteerde hiervan: Robin van der Windt schoot van dichtbij de 1-1 binnen. S.V. Capelle was het hierna even kwijt. Enkele minuten later werd een Sleeuwijk corner niet goed weggewerkt: Jenner Koek kon hierdoor eenvoudig de 1-2 binnenkoppen. Gaandeweg herstelde S.V. Capelle zich weer en zocht het meer de aanval op. In de 74e minuut kreeg S.V. Capelle een penalty vanwege hands: Mark Klinkhamer schoot deze goed binnen en dus 2-2. Enkele minuten later een goede kans voor Quinten van Caem, maar helaas voor Capelle ging deze naast. Kort voor tijd gingen Quinten van Caem en Onur Ulusan een combinatie aan en de laatste zorgde hieruit voor de 3-2. Het was echter nog niet gedaan: diep in blessuretijd kwam Sleeuwijk toch weer langszij. Uit een scrimmage en via een Capelle been schoot Pasqualle Verwoerdt Sleeuwijk naar de 3-3 eindstand. Komende zaterdag is S.V. Capelle vrij en de week er op mag het in Gameren op bezoek bij GVV’63.


za 20-4-2019: S.V. Capelle – Sleeuwijk 3-3 (1-0)
45) 1-0 Daryll-Lee Maasland
58) 1-1 Robin van der Windt
63) 1-2 Jenner Koek
74) 2-2 Mark Klinkhamer
90) 3-2 Onur Ulusan
90) 3-3 Pasqualle Verwoerdt


foto’s: Marcel WagemakersHoofdsponsor S.V. Capelle:

Vos CapelleStersponsoren A-selectie S.V. Capelle:

Kofa Systeemplafonds & Wanden Stam Transport

S.V. Capelle 1 Van Ierland AssurantiënS.V. Capelle “pupil van de week” mede mogelijk gemaakt door:

Hoveniersbedrijf Dennis SnijdersWedstrijdballen schenkers S.V. Capelle seizoen 2018-2019:

Ad Groenenberg Autobedrijf Van de Werken

Intersport Kapsalon Your Style

Kofa Systeemplafonds & Wanden Kofa Systeemplafonds & Wanden

Maton Groep Spuijbroek Transport

Van Caem Transporten Van Ierland Assurantiën

Voetverzorging Margriet Vos Capelle

Wijnand Timmermans Zwart Transport

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker