Nieuwsarchief

verslag S.V. BLC – S.V. Capelle

S.V. Capelle ging zaterdag in Den Bosch op bezoek bij S.V. BLC. Al vroeg in de wedstrijd de voorsprong voor Capelle. Stefan Zopfi gaf een goede pass op Isak Dedic. De laatste had een mooie actie op de achterlijn en zette voor, waarna Vedad Hadzic van achter het standbeen de 0-1 binnen werkte. Hierna nog diverse goede kansen voor S.V. Capelle. Zo raakten zowel Isak Dedic als Stefan Zopfi de lat van het BLC doel. Het duurde tot de 32e minuut voordat S.V. Capelle weer doeltreffend was: Isak Dedic schoot de 0-2 binnen. Hierna werd het binnen 5 minuten 0-4: eerst schoot Vedad Hadzic binnen en kort hierna volgde nog een treffer van Stefan Zopfi. BLC kon hier weinig tegenover zetten.

DSCN1993

DSCN2003

DSCN2009

DSCN2013

DSCN2017

DSCN2027

De eerste helft was van S.V. Capelle zijde zeer goed. De tweede helft nam Capelle wat gas terug, maar wist het toch nog de voorsprong uit te breiden. Isak Dedic schoot kort na de hervatting via de binnenkant paal de 0-5 binnen. Hier drong BLC kort nog aan en kreeg het enkele kansen. S.V. Capelle doelman Dennis van Turnhout hield echter zijn doel schoon. In de slotfase zorgden Alfonso Ndongala en Quinten van Caem voor de 0-6 respectievelijk 0-7. Zo ver we in het archief konden nagaan was dit de grootste uitoverwinning van S.V. Capelle ooit in competitieverband. S.V. Capelle werkte deze zaterdag dus goed aan het doelsaldo en klom hierdoor naar de 2e plaats in 3D. Komende zaterdag volgt een thuiswedstrijd tegen Sleeuwijk.


za 25-11-2017: S.V. BLC – S.V. Capelle 0-7 (0-4)
02) 0-1 Vedad Hadzic
32) 0-2 Isak Dedic
35) 0-3 Vedad Hadzic
37) 0-4 Stefan Zopfi
52) 0-5 Isak Dedic
85) 0-6 Alfonso Ndongala
90) 0-7 Quinten van Caem

DSCN2030

DSCN2033

DSCN2036

DSCN2037

DSCN2044

DSCN2054


foto’s: Marcel WagemakersHoofdsponsor S.V. Capelle:

Vos CapelleStersponsoren A-selectie S.V. Capelle:

Kofa Systeemplafonds & Wanden Stam Transport

S.V. Capelle 1 Van Ierland AssurantiënS.V. Capelle “pupil van de week” mede mogelijk gemaakt door:

Hoveniersbedrijf Dennis SnijdersWedstrijdballen schenkers S.V. Capelle seizoen 2017-2018:

Ad Groenenberg Autobedrijf Van de Werken

Intersport Kapsalon Your Style

Kofa Systeemplafonds & Wanden Kofa Systeemplafonds & Wanden

Maton Groep Spuijbroek Transport

Van Caem Transporten Van Ierland Assurantiën

Voetverzorging Margriet Vos Capelle

Wijnand Timmermans Zwart Transport

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker