Nieuwsarchief

verslag S.V. Capelle – Sleeuwijk

S.V. Capelle speelde zaterdag de laatste thuiswedstrijd van het seizoen tegen Sleeuwijk. In de openingsfase nam Sleeuwijk het meeste initiatief. In de 8e minuut volgde dan ook de voorsprong voor de bezoekers: een corner werd binnengewerkt door Jeffrey Molhoek en dus 0-1. Halverwege de eerste helft kwam S.V. Capelle op gelijke hoogte via een mooie aanval: een schot van Julian van Pelt werd in eerste instantie nog gered door de Sleeuwijk doelman, maar uit de afvallende bal schoot Jelte Pols de 1-1 binnen. Sleeuwijk was hierna even van slag, maar herpakte zich kort voor rust. Bij een vrije trap verdedigde S.V. Capelle niet attent: Frank ter Schiphorst profiteerde hiervan en werkte de 1-2 binnen.

Na de rust was S.V. Capelle het helemaal kwijt. Kort na rust zorgde Frank ter Schiphorst voor de 1-3 en via drie maal Jeffrey Molhoek werd de eindstand 1-6. Zaterdag speelt S.V. Capelle de laatste wedstrijd van het seizoen uit bij NEO’25.


za 20-5-2023: S.V. Capelle – Sleeuwijk 1-6 (1-2)
08) 0-1 Jeffrey Molhoek
21) 1-1 Jelte Pols
45) 1-2 Frank ter Schiphorst
50) 1-3 Frank ter Schiphorst
58) 1-4 Jeffrey Molhoek
76) 1-5 Jeffrey Molhoek
87) 1-6 Jeffrey Molhoek

foto’s: Alwin Vos


Hoofdsponsor S.V. Capelle:

Vos Capelle

Stersponsoren A-selectie S.V. Capelle:

Kofa Systeemplafonds & Wanden Stam Transport

S.V. Capelle 1 Van Ierland Assurantiën

S.V. Capelle “pupil van de week” mede mogelijk gemaakt door:

Hoveniersbedrijf Dennis Snijders

Wedstrijdballen schenkers S.V. Capelle:

Lucky Corner Autobedrijf Van de Werken

Intersport Kapsalon Your Style

Kofa Systeemplafonds & Wanden Kofa Systeemplafonds & Wanden

Maton Groep Spuijbroek Transport

Trimsalon Soap&Bubbles Van Ierland Assurantiën

Pieter en Margriet Vos Capelle

Wijnand Timmermans Zwart Transport

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker