Nieuwsarchief

verslag SSC’55 – S.V. Capelle

S.V. Capelle speelde zaterdag in de Vrijhoeve de derby tegen SSC’55. Onder een mooie najaarszon werd om 14.30 uur afgetrapt. De openingsfase was duidelijk voor S.V. Capelle. Na enkele minuten kopte Quinten van Caem een bal door. Deze belandde bij Serhan Eyupoglu, die aflegde op Davey van Balkom. De laatste schoot vanuit vrije positie naast het SSC’55 doel. Even later een mooie combinatie van Capelle, die belandde bij Onur Ulusan. Deze zag zijn schot naast gaan. Kort hierna was het wel raak voor S.V. Capelle. Storm van Boxel had een goede actie over rechts, legde af op Serhan Eyupoglu en deze kaatste weer naar Onur Ulusan, die de 0-1 kon binnen schieten. Hierna een fase, waarin S.V. Capelle minder initiatief nam. SSC’55 kreeg halverwege de eerste helft via een counter een mogelijkheid, maar dit schot ging over. Even later was SSC’55 wel doeltreffend. Na balverlies op het middenveld van S.V. Capelle werd er niet goed verdedigd. SSC’55 brak door aan de rechterkant en via een goede voorzet werd Erwin van den Hoven in stelling gebracht. Deze kon eenvoudig de 1-1 binnen koppen. S.V. Capelle herpakte zich en kreeg kansen via Onur Ulusan en Davey van Balkom, maar deze wisten het net niet te vinden. In de 40e minuut veranderde dit: een combinatie over diverse schijven werd afgerond door Onur Ulusan en dus 1-2. Serhan Eyupoglu kreeg kort voor rust nog een goede kans, maar zag zijn schot in het zijnet van het SSC’55 doel gaan.

Na de rust kreeg S.V. Capelle weer de betere kansen. Zo had Onur Ulusan een goede schietkans en zag Justin van Ark zijn schot op de lat van het SSC’55 doel gaan. Davey van Balkom kreeg een goede kopkans, maar zijn inzet was te zacht om SSC’55 doelman Gijs Nieuwenhuizen te verrassen. Doordat S.V. Capelle de wedstrijd niet definitief besliste bleef het tot de slotfase spannend. SSC’55 hoopte op op een kans uit een counter, maar deze kwam niet. In de slotfase raakte S.V. Capelle nogmaals de lat van het SSC’55 doel via een kopbal van Serhan Eyupoglu. Uiteindelijk zorgde de ingevallen Daryll-Lee Maasland voor de 1-3. Hij brak op snelheid door en schoot de bal beheerst in de linkerhoek van het SSC’55 doel. Door deze overwinning blijft S.V. Capelle op de derde plaats in 3D. Komende zaterdag speelt S.V. Capelle op het eigen Mandemakers Sportpark tegen GVV’63.


za 20-10-2018: SSC’55 – S.V. Capelle 1-3 (1-2)
12) 0-1 Onur Ulusan
23) 1-1 Erwin van den Hoven
40) 1-2 Onur Ulusan
90) 1-3 Daryll-Lee Maasland


foto’s: Marcel WagemakersHoofdsponsor S.V. Capelle:

Vos CapelleStersponsoren A-selectie S.V. Capelle:

Kofa Systeemplafonds & Wanden Stam Transport

S.V. Capelle 1 Van Ierland AssurantiënS.V. Capelle “pupil van de week” mede mogelijk gemaakt door:

Hoveniersbedrijf Dennis SnijdersWedstrijdballen schenkers S.V. Capelle seizoen 2018-2019:

Ad Groenenberg Autobedrijf Van de Werken

Intersport Kapsalon Your Style

Kofa Systeemplafonds & Wanden Kofa Systeemplafonds & Wanden

Maton Groep Spuijbroek Transport

Van Caem Transporten Van Ierland Assurantiën

Voetverzorging Margriet Vos Capelle

Wijnand Timmermans Zwart Transport

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker