Nieuwsarchief

vertrek hoofdtrainer Edin Curic

S.V. Capelle en hoofdtrainer Edin Curic hebben in goed overleg besloten per direct de samenwerking te beëindigen. S.V. Capelle bedankt Edin voor zijn inzet en wenst hem veel succes toe in het vervolg van zijn trainerscarrière.

Voor het resterende deel van dit seizoen zal JO18 trainer Martino van den Broek fungeren als hoofdtrainer van S.V. Capelle 1. Tezamen met oud-eerste elftalspeler Arnold van Pelt zal hij de technische staf versterken. S.V. Capelle wenst hen veel succes toe en heeft er vertrouwen in dat dit een passende oplossing is voor de komende wedstrijden.

Voor het nieuwe seizoen zal z.s.m. een nieuwe hoofdtrainer gezocht worden voor S.V. Capelle 1. Geïnteresseerde kandidaten (minimaal in het bezit van een UEFA B trainerslicentie) kunnen hun reactie mailen naar selectie@svcapelle.nl

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker