Nieuwsarchief

vrijwilligers- en sponsoravond 2022

Afgelopen vrijdag vond weer de traditionele vrijwilligers- en sponsoravond van S.V. Capelle plaats. Voor deze avond waren alle S.V. Capelle vrijwilligers en sponsors uitgenodigd. Voorzitter Coert van Caem bedankte de vrijwilligers en sponsors in zijn speech voor hun inzet / bijdrage.

Deze avond werden aanvullend zeven S.V. Capelle leden gehuldigd i.v.m. het 25 jarig lidmaatschap. Dit betrof: Ruud de Bont, Ronnie Boutier, Bjorn Broeks, Erica Dorresteijn, Christian van der Mast, Antoin van Pelt en Alex Roosenbrand. Deze jubilarissen kregen allemaal het S.V. Capelle speldje overhandigd. S.V. Capelle kijkt terug op een geslaagde avond.

foto’s: Marcel Wagemakers (meer foto’s op S.V. Capelle FB)

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

eXTReMe Tracker